Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جوش پلاستیک پشت آمپر یاماها

پشت آمپر چیست و چه کاربردی دارد؟

قسمتی از جلوی فرمان خودرو و یا موتور سیکلت در اصطلاح پشت آمپر نامیده می شود. پشت آمپر اطلاعات مهم و متفاوتی در اختیار ما قرار می دهد. این اطلاعات عبارتند از میزان سرعت، میزان سوخت، دور موتور، دمای موتور و هشدار های جانبی. این اطلاعات بر روی صفحه هایی با عقربه و روبروی راننده قرار می گیرد. اطلاعات نمایش داده شده بر روی آمپر خودرو اطلاعات حیاتی هستند و راننده خودرو را از وضعیت فعلی خودرو آگاه می سازد تا در صورت نیاز، مشکلات احتمالی را رفع کنید.

آسیب دیدگی پشت آمپر یاماها

پشت آمپر موتورسیکلت یاماها ممکن است در اثر وارد شدن ضربه و یا بروز حوادثی مانند تصادف، دچار خرابی و شکستگی گردد. دقت کنید منظور ما در این بخش، از شکستگی پشت آمپر یاماها، قسمت قاب و پلاستیکی پشت آمپر یاماها می باشد. در صورتی که این قسمت آسیب دیده باشد به راحتی می توان آن را به کمک سشوار جوش پلاستیک پرولکترو کشور ترکیه به انضمام الکترود های مخصوص، تعمیر کرد. جوش پلاستیک روش های متنوعی دارد که می توانید در مقاله " جوش استاندارد و مدرن با پرولکترو " اطلاعات مفیدی درباره روش نوین جوش پلاستیک کسب کنید.

تعمیر پشت آمپر یاماها

جنس قطعه پشت آمپر یاماها معمولا از PP ( پلی پروپیلن ) میباشد با توجه به رنگ کاملا سفید قطعه نیز به همین نتیجه میرسیم که قطعه ی نشان داده شده در شکل مقابل از پلاستیک پلی پروپیلن می باشد. در نتیجه برای تعمیر پشت آمپر یاماها باید از الکترود هم جنس قطعه استفاده کنیم. الکترود های برند پرولکترو کشور ترکیه، که از جنس PP می باشند، در دو سایز نازک ( عرض 7 میلی تر) و ضخیم ( عرض 11 میلی متر ) و همچنین در دو رنگ سفید و مشکی در فروشکاه اینترنتی آرکا صنعت تیوان موجود می باشد.

شروع فرآیند تعمیر پشت آمپر یاماها با گرم کردن سشوار جوش پلاستیک آغاز می شود. بعد از حدود 5 دقیقه که سشوار کاملا به درجه 700 الی 720 درجه سانتی گراد رسید، الکترود را با پشت آمپر یاماها در تماس مستقیم قرار داده و با اعمال حرارت سشوار جوش پلاستیک، بین دو قطعه پیوند مولکولی برقرار کرده و جوش پلاستیک انجام می گردد. به همین راحتی پشت آمپر یاماها تعمیر می گردد.

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده دستگاه های جوشکاری پرولکترو در ایران می باشد. برای اطلاعات بیشتر با بخش فنی شرکت آرکا صنعت تیوان در تماس باشید.

 

پشت آمپر یاماها
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top