Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

FIAT - جوشکاری پلاستیک پایه سپر

اهمیت سپر خودرو

مهمترین قطعات در یک خودرو، قطعاتی هستند که به نحوی با ایمنی مرتبط هستند. سپر خودرو از جمله این قطعات به حساب می آید. سپر خودرو علاوه بر اینکه در هنگام ضربه خوردن، نیروی وارد شده را تا حد زیادی جذب کرده و کاهش می دهد، از وارد شدن صدمه به شی مقابل هم تا حد زیادی جلوگیری می کند. در تصویر روبرو پایه سپر فیات دچار آسیب شده است. با کمک سشوار جوش پلاستیک والکترود مخصوص به تعمیر پایه سپر فیات می پردازیم.

تعمیر پایه سپر فیات

قبل از توضیح درباره نحوه ی تعمیر پایه سپر فیات، باید توجه داشت ممکن است در ساخت قطعه پلاستیک مورد نظر، از الیاف جهت استحکام بخشیدن استفاده شود، تشخیص این که از چه الکترودی برای جوشکاری پلاستیک استفاده می شود، نیاز به دانش و تخصص دارد. برای اینکه اطلاعات مختصری در این زمینه کسب کنید، مقاله آرکا صنعت تیوان با عنوان " همه چیز درباره کد پلاستیک " را مطالعه نمایید. برای تعمیر پایه سپر فیات، نیز طبق معمول باید این نکته را در نظر داشت.

با خرید محصولات جوشکاری پلاستیک از شرکت آرکا صنعت تیوان، علاوه بر کسب نمایندگی، در کلاس های تخصصی آموزش متدهای مدرن جوشکاری پلاستیک، شناخت انواع پلاستیک و کاربرد های آن، بصورت رایگان شرکت نمایید.

برای ارتباط با واحد فنی شرکت آرکا صنعت تیوان با شماره 09199394775 در ارتباط باشید.

توجه فرمایید شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی برند پرولکترو PROLEKTRO ترکیه در ایران می باشد و هرگونه کپی برداری از لوگو و اسم این شرکت پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

پایه سپر فیات
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top