Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جوشکاری پلاستیک قاب صندلی آئودی

جوشکاری پلاستیک قاب صندلی خودرو آئودی

در صنعت خودروسازی گاهی در صورت صدمه دیدن قطعه ای، آن را با قطعه جایگزین تعویض می کنند. این در حالی است که ممکن است قطعه مورد نظر قابلیت جایگزینی نداشته باشد، گران قیمت باشد و یا قطعه مورد نظر نیاز به وارد کردن از کشور های دیگر داشته باشد. در این وضعیت بهترین راه حل، تعمیر آن قطعه می باشد. بسته به نوع پلاستیک و الیاف به کار رفته در قطعه پلاستیک مورد نظر از الکترود مخصوص و مناسب برای تعمیر آن استفاده می نماییم. قاب صندلی خودرو آئودی در دسته بندی قطعاتی می باشد که در صورت تخریب و یا صدمه دیدن، تعمیر می گردد. تعمیر قاب صندلی آئودی نیازمند تجربه و رعایت تکنیک های خاصی می باشد.

نحوه تعمیر قاب صندلی آئودی

همانطور که در تصویر رو برو مشاهده می نمایید، به کمک نازل دستگاه سشوار جوشکاری پرولکترو، حرارت لازم برای تغییر حالت الکترود و آماده سازی قطعه برای ایجاد پیوند مولکولی را به قاب خودرو آئودی اعمال می کنیم. نازل را در زاویه ای قرار می دهیم که از قسمت خمیدگی، به بدنه قاب صندلی آئودی نزدیک باشد، تا در مواقعی که نیاز به ایجاد شیار بود، به راحتی شیار لازم را در محل تعمیر قاب صندلی آئودی ایجاد کنیم. می توانید در مقاله " جوش پلاستیک مدرن و استاندارد باپرولکترو " درباره جوشکاری پلاستیک اطلاعات بیشتری کسب نمایید

ابزار لازم جهت تعمیر قاب صندلی آئودی

برای تعمیر قطعات پلاستیکی از جمله تعمیر قاب خودرو آئودی علاوه بر تجربه، نیاز به ابزار مناسب نیز می باشد. در زیر به برخی ابزار آلات مورد نیاز در تعمیر قاب صندلی خودرو آئودی به کمک جوشکاری پلاستیک اشاره شده است.

  • سشوار جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو ترکیه
  • الکترود مخصوص جوشکاری پلاستیک 

الکترود برای هر قطعه متفاوت می باشد و با توجه به نوع قطعه، پلاستیک بکار رفته در آن و الیاف بندی قطعه متفاوت می باشد. الکترود های پرولکترو در دسته بندی های PP، PA، ASA، ABS، PE موجود می باشد.

  • سنباده مخصوص

سنباده ها نیز در انواع مختلف موجود می باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع و نحوه سنباده کشی مقاله آرکا صنعت تیوان با عنوان " انواع سنباده جوشکاری پلاستیک " را مطالعه نمایید.

  • آب پاش

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده رسمی دستگاه و تجهیزات جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد.

جوشکاری پلاستیک قاب صندلی آئودی
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top