Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

BENZ - پایه شلگیر خودرو

جوشکاری پلاستیک پایه شلگیر خودرو بنز

جوشکاری پلاستیک توسط الکترود جوش پلاستیک و سشوار جوشکاری برند پرولکترو PROLEKTRO انجام می گیرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می فرمایید، پایه شلگیر خودرو بنز در اثر حادثه و وارد شدن ضربه دچار آسیب شده است. در چنین شرایطی می توان به راحتی از تکنیک جوشکاری پلاستیک به کمک هوای گرم برای تعمیر شلگیر خودرو استفاده کرد.

برای تعمیر شلگیر با تکنیک هوای گرم به الکترود و سشوار جوشکاری پلاستیک نیاز است و بر خلاف باور عموم برای جوشکاری پلاستیک نیازی به توری فلزی نمی باشد. همانطورکه مشاهده می نمایید از گیره ی مخصوص جهت ثابت نگه داشتن قطعه استفاده شده است. در موارد دیگر از این گیره بعنوان پایه نگهدارنده نیز استفاده می گردد.

 از بین روش های متفاوتی که برای اتصال و تعمیر پایه شلگیر خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از الکترود و سشوار مخصوص جوشکاری پلاستیک، بهترین روش پیشنهادی متخصصان این حوزه میباشد. همانطور که پیشتر در مقاله " جوش پلاستیک مدرن و استاندارد با پرولکترو " مطالعه کردیم، برخلاف استفاده از روش سنتی اتصال دو قطعه پلاستیک، برای تعمیر پایه شلگیر خودرو از روش مدرن جوشکاری پلاستیک استفاده می شود.

تجهیزات جوش پلاستیک پایه شلگیر خودرو

برای تعمیر پایه شلگیر خودرو به روش مذکور تجهیزات ذیل مورد نیاز است :

  • الکترود مخصوص جوشکاری پلاستیک
  • سشوار جوشکاری پلاستیک
  • گیره نگهدارنده
  • پایه نگهدارنده دستگاه
  • همچنین لیستی از تجهیزات جوشکاری پلاسستیک را از اینجا ببینید.

برای تهیه محصولات بالا می توان از طریق وب سایت شرکت آرکا صنعت تیوان و قسمت فروشگاه محصولات به آدرس اینترنتی https://arkasanattivan.com مراجعه نمایید.

توجه فرمایید شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی برند پرولکترو PROLEKTRO ترکیه در ایران می باشد و هرگونه کپی برداری از لوگو و اسم این شرکت پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

پایه شل گیر خودرو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top