Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه چراغ رنو 6

اهمیت پایه چراغ رنو

بدون شک پایه چراغ رنو یکی از مهم ترین قسمت های خودرو رنو می باشد. در صورت صدمه دیدن پایه چراغ رنو، نور در جهت نامناسب پخش شده و دید راننده به خصوص در شب را دچار اختلال می کند. علاوه بر اینکه دید راننده ی رنو با مشکل مواجه می گردد، برای رانندگان خودرو های مقابل نیز مشکلاتی به همراه خواهد داشت. حتما سوال پیش می آید که آسیب پایه چراغ رنو شما چه تاثیری بر دید رانندگان دیگر دارد؟ باید یادآور شد که اگر پایه چراغ خودرو شما کاملا جدا شده باشد، چراغ خودرو نیز وصل نیست در نتیجه در تاریکی شب نوری بعنوان هشدار برای سایرین وجود ندارد و ممکن است خودرو شما را ندیده و به سمت شما رانندگی کرده و با شما برخورد داشته باشند. علاوه بر اینکه ممکن است خود شما نیز میدان دید مناسب را نداشته و موانع را تشخیص ندهید. از سوی دیگر نور ساطع شده از خودروی شما چون در جهت نا مناسبی ساطع می گردد، ممکن است دید رانندگان دیگر را نیز مختل کند.

نمونه کار تعمیر پایه چراغ رنو

در این قسمت از سری نمونه کار های شرکت آرکا صنعت تیوان، به تعمیر پایه چراغ رنو می پردازیم. پایه چراغ رنو از جنس پلاستیک ترموپلاست بوده و قابل تعمیر می باشد. برخلاف روش های سنتی جوش پلاستیک، در روش نوین با استفاده از سشوار جوش پلاستیک از میخ و توری فلزی استفاده نمی شود. در این روش از الکترود های مجهز شده به الیاف مخصوص و متناسب با کد پلاستیک پایه چراغ رنو استفاده می شود. این الیاف تقویت شده به دلیل هم جنس بودن با قطعه پلاستیک بکار رفته در پایه چراغ خودرو، جوش مستحکمی به وجود می آورد که دائمی می باشد و در اثر ضربه مجددا جدا نخواهد شد.

از سوی دیگر بدلیل مجهز شدن الکترود های پرولکترو به الیاف، استحکام بیشتری به  جوش شما می دهد و از این رو پایه چراغ رنو شما بصورت دائمی تعمیر خواهد شد. برای مشاهده روند ومراحل جوش پلاستیک استاندارد با سشوار جوش پلاستشک پرولکترو، " جوش استاندارد و اصولی پلاستیک " را مطالعه نمایید تا به راحتی پایه چراغ رنو خود را ترمیم کنید.

آرکا صنعت تیوان

شرکت آرکا صنعت تیوان اولین و تنها نماینده رسمی شرکت پرولکترو ترکیه در ایران می باشد که با داشتن نمایندگی های مجاز و آموزش دیده در سراسر ایران، گامی موثر در جهت پیشرفت صنعت جوشکاری پلاستیک برداشته است. برای خرید سشوار های مخصوص جوش پلاستیک و لوازم جانبی از فروشگاه اینترنتی آرکا صنعت تیوان دیدن نمایید.

 

پایه چراغ خودرو رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top