Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جلو پنجره کیا

تعمیر جلو پنجره کیا

پیش از اینکه درباره روش های متفاوت تعمیر جلو پنجره کیا صحبت کنیم، بهتره ابتدا درباره اینکه جلو پنجره کیا چیست و چه کاربردی دارد صحبت کنیم. جلو پنجره در واقع قطعه ای پلاستیکی است که در قسمت جلو خودرو نصب می گردد. این قطعه حالت مشبک و توری مانند دارد. وظیفه اصلی جلو پنجره کیا هدایت هوا به داخل رادیاتور می باشد. گذشته از این، جلو پنجره خودرو در حفظ امنیت خودرو نیز تاثیر بسزایی دارد.

تاثیر جلو پنجره زمانی  مشخص که به این نکته واقف شویم : زبانه کاپوت خودرو، که قفل کاپوت به کمک آن باز می شود در قسمت پشتی جلو پنجره قرار می گیرد. در نتیجه درصورتیکه جلو پنجره خودرو وجود نداشته باشد، امکان سرقت قطعات خودرو به راحتی فراهم می باشد.

برای تعمیر جلو پنجره کیا از سشوار مخصوص جوش پلاستیک برند پرولکترو ترکیه استفاده می شود. توجه داشته باشید در هنگام حوشکاری حتما استاندارد های محیط کار را رعایت نمایید تا سلامت خود و دستگاه را حفظ نمایید.

روش تعمیر جلو پنجره کیا

برای تعمیر قطعات پلاستیکی روش های متفاوتی وجود دارد. برای آشنایی با روش های جوشکاری " جوش پلاستیک مدرن و استاندارد " را مطالعه نمایید. برای تعمیر جلو پنجره کیا، از روش جوش پلاستیک با هوای گرم استفاده می کنیم. برای اعمال هوای گرم، از سشوار جوش پلاستیک پرولکترو استفاده می شود. با اعمال هوای گرم به الکترود مخصوص جوش پلاستیک، به آن حالت داده و در تماس مستقیم با جلو پنجره قرار می دهیم. حرارت باید در بازه 700 تا 720 درجه سانتی گراد باشد. در این دما مولکول های پلاستیک تغییر شکل داده و پیوند مولکولی آن از هم گسسته می شود. و دو قطعه با هم پیوند ایجاد میکنند. در مرحله خنک کاری این پیوند مستحکم می شود. به این ترتیب تعمیر جلو پنجره خودرو انجام می شود.

" کد پلاستیک " تمام آنچه باید درباره الیاف بندی و کد های پلاستیک بدانید را در بر می گیرد.

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی شرکت پرولکترو ترکیه در ایران می باشد.

تعمیر جلو پنجره کیا
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top