Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه قاب موتور فیات

قاب موتور خودرو چه کاربردی دارد؟

در این قسمت از سری نمونه کار های شرکت آرکا صنعت تیوان تعمیر پایه قاب موتور فیات را بررسی می کنیم. شاید برای شما هم سوال شده باشد که قاب موتور چه کاربردی دارد؟ آیا وجود یا عدم وجود قاب موتور بر عملکرد آن تاثیری دارد؟ باید گفت موتور قلب تپنده هر خودرویی میباشد و با توجه به اهمیتی که موتور خودرو دارد، قطعا مراقبت از آن باید در دستور کار صاحبان خودرو قرار گیرد. یکی از امکاناتی که سازندگان خودرو در نظر گرفتند، قرار دادن قاب موتور بر روی آن می باشد. درست همان‌طور که انسان‌ها برای محافظت از بدن خود و البته زیبایی بصری بیشتر لباس به تن می‌کنند، موتور اتومبیل هم نیاز به قاب محافظ دارد که علاوه بر زیبایی، وظیفه محافظت از موتور را نیز برعهده دارد. این امر در خودروهای امروزی و پیشرفته مانند فیات لحاظ می‌شود.

پایه قاب موتور فیات

قاب موتور درواقع به کمک پایه نگهدارنده قاب در محل خود ثابت می شود. در صورتیکه پایه نگهدارنده قاب موتور فیات شما دچار آسیب دیدگی شود، در محل درست خود نمانده و جدا خواهد شد در اینصورت ممکن است در اثر نبود قاب موتور فیات، موتور خودرو شما دچار آسیب دیدگی شود. بنابراین پایه نگهدارنده قاب موتور فیات از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت صدمه دیدن باید در اسرع وقت تعمیر شود. اما سوال این است که آیا پایه قاب موتور فیات قابلل تعمیر است؟

تعمیر پایه قاب موتور فیات

پایه قاب موتور فیات از جنس پلاستیک می باشد. در مقاله " انواع پلاستیک و کاربرد های آن " اشاره شد، پلاستیک ها در دو دسته قرار میگیرند. ترموست ها و ترموپلاست ها. پلاستیک هایی که در دسته  ترموپلاست هستند، قابل تعمیر می باشند. پایه نگهدارنده قاب موتور فیات نیز جزء پلاستیک های ترموپلاست است. در نتیجه قابل تعمیر است.

برای تعمیر پایه قاب موتور فیات نیاز به سشوار جوش پلاستیک برند پرولکترو کشور ترکیه می باشد که به همراه الکترود های الیاف بندی شده و مخصوص، عمل پیوند مولکولی را انجام داده و سبب تعمیر پایه قاب فیات می شود. الکترود های آرکا صنعت تیوان تمام 26 مدل الیاف بندی که در صنعت خودرو سازی استفاده شده است را ساپورت می کند. برای خرید الکترود ها به بخش محصولات شرکت آرکا صنعت تیوان مراجعه نمایید.

تعمیر پایه موتور فیات
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top