Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جا روزنامه ای خودرو

جا روزنامه ای رنو چه کاربردی دارد؟

در خودرو ها معمولا قسمتی در کناره های درب خودرو قرار دارد که به آن جا روزنامه ای نیز گفته می شود. خودرو رنو نیز از این قاعده مستثنی نیست. جا روزنامه ای رنو معمولا برای قرار دادن روزنامه و یا وسایل کوچک استفاده می شود. در این بخش از سری نمونه کارهای شرکت آرکا صنعت تیوان، قصد داریم تعمیر جا روزنامه ای رنو را بررسی نماییم.

تعمیر جا روزنامه ای رنو

جا روزنامه ای رنو معمولا از جنس PP و یا ABS میباشد. البته این موضوع درباره اکثر خودرو ها صدق می کند. ممکن است جا روزنامه ای ها از کد پلاستیک های دیگری نیز ساخته شده باشد این بستگی به سازندگان خودرو دارد. برای تشخیص دقیق کد پلاستیک جا روزنامه ای رنوی خود، مقاله " همه چیز درباره کد پلاستیک " را مطالعه نمایید و یا به یکی از نمایندگان شرکت آرکا صنعت تیوان مراجعه کنید تا در تشخیص دقیق کد پلاستیک جا روزنامه ای رنو اشتباه نکنید.

چه دستگاهی مناسب جوش پلاستیک جا روزنامه ای رنو میباشد؟

برای جوش پلاستیک جا روزنامه ای رنو، باید از سشوار مخصوص جوش پلاستیک استفاده کرد. سشوار مخصوص برند پرولکترو کشور ترکیه مناسب این کار طراحی شده است.این سشوارها در دو بسته بندی تک و ست و دو مدل بدون چراغ و چراغ دار موجود میباشند که عمدتا در حوزه تعمیرات خودرو و موتورسیکلت کاربرد دارند.

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده سشوار های جوش پلاستیک برند پرولکترو در ایران می باشد. تنها راه قانونی خرید محصولات پرولکترو از طریق وبسایت های معتبر مانند دیجی کالا، و یا وبسایت اصلی شرکت آرکا صنعت تیوان بخش محصولات میباشد. در صورت تمایل با هماهنگی وقت قبلی بصورت حضوری پذیرای شما هستیم.

جا روزنامه ای رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top