Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جلو پنجره بنز

جلو پنجره بنز چه کاربردی دارد؟

در بین لوازم یدکی خودرو، جلو پنجره از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما علی رغم اهمیتی که دارد، آنگونه که شایسته باشد به آن پرداخته نشده است. در این قسمت نمونه کار تعمیر جلو پنجره بنز را موضوع اصلی بحث قرار داده ایم. درواقع جلو پنجره بنز که با نام Front Grille نیز شناخته می شود، در طرح ها و اشکال متفاوتی وجود دارد و جایگاه نصب آن دقیقا در قسمت جلویی خودرو می باشد. جلو پنجره در خوردو های مختلف، از نظر اندازه، شکل ظاهری و همچنین مواد اولیه بکار رفته در آن متفاوت می باشد اما بطور کلی قسمت مشبک موجود در جلو خودرو که معمولا مستطیل شکل و کشیده است جلو پنجره خودرو بوده که معمولا از جنس فلز و یا پلاستیک مقاوم ساخته می شود.

چرا جلو پنجره خودرو مشبک است؟

شکل ظاهری جلو پنجره خودرو میتواند به عنوان امضا برای یک برند خاص عمل کند. برای مثال جلو پنجره خودرو BMW با جلو پنجره خودرو بنز و پورشه متفاوت بوده و می توان درواقع به آنها به عنوان یکی از فاتور های اساسی در طراحی بصری خودرو نگاه کرد. گذشته از این موضوع، همین مشبک بودن جلو پنجره خودرو سبب عملکرد بهینه در انواع خودرو می باشد.

آیا جلو پنجره بنز قابل تعمیر است؟

بله! البته که هست.

ممکن است در اثر ضربه و یا تصادف، جلو پنجره بنز شما دچار آسیب دیدگی شود. احتمالا اولین راه حلی که به ذهن می رسد، تعویض جلو پنجره باشد. اما راه حل بهتری هم هستو تعمیر جلو پنجره بنز. قبل از آن باید تشخیص دهید از چه پلاستیکی در جلو پنجره بنز استفاده شده است بعد از آن به کمک الکترود جوش مناسب و سشوار مخصوص جوشکاری پلاستیک، قسمت آسیب دیده را تعمیر می کنیم. برای کسب اطلاعا درباره نحوه انجام جوشکاری پلاستیک، مقاله " جوش استاندارد و مدرن با پرولکترو " را مطالعه نمایید.

آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده رسمی سشوار جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد.

جلو پنجره بنز
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top