Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه براکت فولکس واگن

تعمیر پایه براکت فولکس واگن به کمک جوش پلاستیک

همانطور که در تصویر قابل رویت می باشد، قسمتی از براکت فولکس واگن به دلیل تصادف و وارد شدن ضربه دچار شکستگی شده است. براکت فولکس واگن معمولا از جنس پلاستیک POM ساخته می شود، بنابراین طبق استاندارد جوشکاری پلاستیک، برای تعمیر پایه براکت فولکس واگن باید از الکترود متناسب با جنس آن، یعنی الکترود کد POM استفاده کرد. الکترود POM با ضخامت نازک ( حدود 7.5 میلی متر) و در رنگ سفید تولید می شود. این الکترود علاوه بر تعمیر پایه براکت ( یا همان پایه اتصال سپر ها)، برای تعمیر پمپ های بنزین و پمپ شیشه شور، پلاستیک های داخل گیربکس اتوماتیک و همچنین اهرم های برف پاک کن و اهرم چراغ راهنما نیز کاربرد دارد.

تنها درگاه امن جهت تهیه الکترود های POM و سایر کدهای الکترود، وب سایت شرکت آرکا صنعت تیوان می باشد. برای تهیه این محصول از قسمت محصولاتما دیدن فرمایید.

همچنین جهت شرکت در کلاس های آموزشی ما با شماره 09199394775 در ارتباط باشید و یا مقاله " جوش پلاستیک استاندارد و مدرن با پرولکترو " را مطالعه فرمایید.

پایه براکت فولکس واگن که با نام دیگر پایه اتصال سپر فولکس واگن نیز شناخته می شود، تاثیر بسیار مهمی در حفظ ایمنی سرنشینان و افزایش امنیت خودرو دارد بنابراین هرگونه صدمه به پایه براکت خودرو ممکن است صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. در صورت صدمه به قطعات نگهدارنده سپرهای خودرو، باید سریعا در صدد تعمیر پایه براکت خودرو برآمد.

نحوه تعمیر پایه براکت خودرو فولکس واگن

پیشتر در رابطه با جوشکاری پلاستیک به روش مدرن و با کمک دستگاه جوشکاری پلاستیک پرولکترو صحبت شد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اولین قدم در تعمیر پایه براکت خودرو فولکس واگن، تمیز کردن سطح صدمه دیده از هرگونه آسیب دیدگی می باشد. پس از آن، درصورت نیاز، در محل آسیب دیدگی، POM را در کانال قرار می دهیم. مرحله خنک کاری را انجام داده و با کمک سباده های مناسب اینکار مراحل سنباده کشی را انجام می دهیم تا ظرافت لازم را به کار ببخشیم.

 

پایه براکت فولکس واگن
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top