Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

باک موتورسیکلت BMW

تعمیر باک موتورسیکلت BMW با جوشکاری پلاستیک

در قسمت های مختلف از موتورسیکلت و خودروهای سواری از پلاستیک استفاده شده است. گاهی در اثر تصادف و وارد شدن ضربه ممکن است این قطعات پلاستیکی دچار آسیب شوند در خصوص برخی موتور سیکلت ها، امکان تهیه ی قطعات پلاستیکی نو و یا تعویض قطعه، به دلیل بالا بودن قیمت ها و کمیاب بودن آن، فراهم نیست. بنابراین بهتر است قطعات آسیب دیده را با روش مدرن، جوشکاری پلاستیک کنیم. برای تعمیر باک موتورسیکلت BMW باید روش جوشکاری با کمک هوای گرم را اجرا کرد. از آنجا که باک موتورسیکلت BMW خاص و و گران قیمت می باشد، نمی توان برای تعمیر آن از روش های سنتی جوش پلاستیک استفاده کرد.

در روش سنتی جوشکاری پلاستیک، از توری، میخ و یا سایر قطعات فلزی استفاده می شود. در این روش تعمیر باک موتورسیکلت BMW، توری فلزی را با شعله، گرم کرده و بر روی قطعه پلاستیک فشرده می شود، در اثر گرمای توری فلزی قسمت پلاستیکی باک موتورسیکلت BMW آب شده و با تغییر شکل، در بافت توری قفل می شود و بصورت موقت جوش می خورد.

تعمیر باک موتورسیکلت BMW با جوش دائم

برای تعمیر باک موتورسیکلت BMW با روش جوش دائم،از الکترود های مخصوص استفاده می کنیم. الکترودها در کد های متفاوتی وجود دارند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کاربرد کدهای پلاستیک در موتورسیکلت و خودرو، مقاله " کاربرد پلاستیک در داخل خودرو " را مطالعه نماید. بصورت اجمالی،الکترود ها معمولا در کدهای PP ،PE ،PE ،POM ،ASA ،ABS وجود دارند. بسته به جنس پلاستیک بکار رفته در ساخت باک، برای تعمیر باک موتورسیکلت BMW از الکترود مناسب جوشکاری استفاده می شود.

 

شرکت آرکا صنعت تیوان اولین و تنها نماینده برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد. واردات الکترود های جوش پلاستیک، سشوار های مخصوص جوش پلاستیک برند پرولکترو و تجهیزات آن، تنها از طریق شرکت آرکا صنعت تیوان صورت خواهد پذیرفت. برای مشاهده مدل های متفاوت سشوار های پرولکترو از صفحه محصولات ما دیدن نمایید.

 نمونه کار های دیگر ما که به وسیله سشوار و الکترود جوش پلاستیک برند پرولکترو تعمیر شده است، دیدن نمایید. " تعمیر باک فیات " از این نمونه هاست.

باک موتور BMW
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top