Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جوشکاری پلاستیک باک خودرو فیات

تعمیر باک خودرو فیات

قبل از اینکه درباره تعمیر باک خودرو فیات صحبت کنیم، بهتر است مقاله " نقش پلاستیک در خودرو سازی و انواع آن " درباره کاربردهای پلاستیک در صنعت خودروسازی را مطالعه نمایید. با استناد به این نکته که در بسیاری از موارد به جهت سبک سازی خودرو و نیز استقامتی که پلاستیک در برابر مواد سوختی دارد، از پلاستیک در ساخت باک خودرو استفاده می گردد. باک خودرو فیات نیز از این قائده مستثنا نیست. در صورتی که باک خودرو فیات در اثر ضربه دچار آسیب دیدگی گردد، برای تعمیر باک خودرو فیات از روش جوشکاری پلاستیک با کمک هوای گرم استفاده می گردد.

مشخصات فنی خودرو فیات

در این قسمت به بررسی اجمالی خودرو فیات می پردازیم. این خودرو برای تامین نیرو محرکه خود از یک موتور چهار سیلندر ۱.۴ لیتری با قدرت ۱۰۵ اسب بخار استفاده می کند. گشتاور موتور در خودرو فیات ۱۳۰ نیوتن متر می باشد. وزن خودرو فیات نزدیک به 1 تن می باشد. حداکثر سرعت ین خودرو ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. خودرو فیات شتاب صفر تا صد خود را تقریبا در ۱۰.۵ ثانیه پر می کند بعنوان نکته تکمیلی می توان گفت میانگین مصرف سوخت خودرو فیات تقریبا ۵.۸ لیتر در هر صد کیلومتر است.

جوشکاری پلاستیک با سشوار صنعتی برای تعمیر باک خودرو فیات

در روش جوشکاری پلاستیک با استفاده از هوای داغ، علاوه بر مجهز بودن به دستگاه های مخدرن و مناسب ابن کار باید مهارت های لازم را نیز در این زمینه کسب کرد. شرکت آرکا صنعت تیوان مفتخر است با ارائه مدرک بین المللی و رسمی گامی موثر در جهت پرورش نیروی متخصص در زمینه جوشکاری پلاستیک بردارد. برای انجام جوش پلاستیک لازم است تا ایمنی محیط کار را رعایت نمایید.

در ذیل لیستی از لوازمی که برای تعمیر باک خودرو فیات مورد نیاز است آماده شده است. می توانید این تجهیزات را از فروشگاه اینترنتی آرکا صنعت تیوان تهیه نمایید. :

اساسی ترین ابزاری که برای انجام جوشکاری استاندارد و مدرن پلاستیک لازم است. برای تعمیر قطعات پلاستیکی از جمله باک فیات نیاز به 700 تا 720 درجه سانتی گراد حرارت هست که توسط سشوارهای برند پرولکترو تامین می شود.

الکترود و یا فیلر هایی که با اعمال حرارت تغییر شکل داده و نرم می شود. با اتصال الکترود به قطعه کار به واسطه حرارت بالا جوش پلاستیک انجام می شود. این حرارت به کمک سشوار جوش پلاستیک تامین می شود.

گاهی لازم است تا دو قسمت از قطعه کار را در یک راستا ثابت نگه داریم و یا نیاز باشد قسمتی از کار که کاملا از بین رفته را بازسازی کنیم. در این مواقع از گیره نگهدارنده و گیره قطعه سازی استفاده می شود.

  • پایه نگهدارنده
  • تجهیزات ایمنی
  • میز کار مناسب

در مقاله " ایمنی محیط کار " مشخصات یک میز کار استاندارد بیان شده است. 

 

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد.

جوشکاری پلاستیک باک خودرو با سشوار صنعتی
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top