Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

بادگیر مجموعه فن خودرو فیات

بادگیر مجموعه فن فیات چیست؟

قبل از اینکه تعمیر بادگیر مجموعه فن فیات رو مورد  بررسی قرار بدهیم، بهتر است نگاهی اجمالی به دلیل وجود مجموعه فن داشته باشیم. وجود بادگیر فن در واقع به دلیل هدایت جریان هوای ایجاد شده توسط موتور فن های سیستم خنک کننده به سمت رادیاتور خودرو تعبیه شده است. در صورتی که آسیب جدی به بادگیرر مجموعه فن وارد شود، به دلیل گردابی شدن جریان هوا در عملکرد کل سیستم اختلال ایجاد می شود.

به عبارت دیگر می توان گفت بادگیر که با نام دیگر محافظ سیستم تهویه موتور شناخته شده است و در قسمت پایین بدنه سپر قرار می گیرد، وظیفه جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و ذرات خارجی به داخل محفظه موتور را برعهده دارد. این قطعه که به آن بادگیر سپر هم گفته می‌شود، به وسیله چند پیچ و بست بر روی سینی فن موتور نصب شده و با کنترل جریان ورودی، مانع از ورود هوای اضافی و پر فشار از زیر سپر به داخل موتور فیات می شود.

تعمیر مجموعه فن فیات

درصورت ضربه دیدن بادگیر مجموعه فن خودرو، بجای تعویض آن با هزینه بالا به راحتی با تعمیر بادگیر مجموعه فن رادیاتور علاوه بر تعمیر اصولی و استاندارد، در هزینه ها صرفه جویی نمایید. خودروی فیات یکی از خودروهای پرطرفدار در بازار خودروهای جهانی است. این خودرو با داشتن طراحی مدرن و کارایی بالا، جذابیت زیادی برای خریداران خود دارد. در طراحی خودرو فیات، از مواد با کیفیت و فناوری های پیشرفته استفاده شده است که باعث افزایش عمر مفید و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری شده است. همچنین، خودرو فیات با داشتن موتورهای قدرتمند و فن آوری های جدید، در مصرف سوخت و آلودگی هوا بهبود قابل توجهی داشته است. به طور کلی، خودروی فیات به عنوان یک خودروی مدرن و کارآمد، می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به دنبال خودرویی با کیفیت و کارایی بالا هستند.

آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی پرولکترو ترکیه در ایران می باشد. برای خرید الکترود های جوش و یا سشوار مخصوص جوشکاری پلاستیک، به بخش محصولات در وب سایت آرکا صنعت تیوان مراجعه نمایید.

بادگیر مجموعه فن فیات
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top