Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه چراغ رنو 5

پایه چراغ خودرو رنو

به جرات می توان گفت پایه چراغ رنو جزء پراهمیت ترین قطعات یدکی خودرو می باشد که ارتباط مستقیم با امنیت خودرو دارد. حتما این سوال پیش می آید که چه ارتباطی بین پایه چراغ رنو و امنیت خودرو می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، قطعا هنگام رانندگی در شب، لازم و ضروری است که از دید کامل برخوردار باشید. در غیر اینصورت ممکن است موانع و یا اشخاص را به خوبی تشخیص نداده و این امر دچار بروز حادثه شود. وظیفه تامین دید در شب برعهده چراغ های خودرو می باشد.

در خودرو رنو، چراغ های خودرو به کمک پایه چراغ رنو در محل خود قرار گرفته و ثابت می شوند و در صورت آسیب دیدن این قطعه، چراغ ها ممکن است به درستی در محل خود قرار نگیرند و در نتیجه دید کافی رافراهم نکنند.

چطور پایه چراغ رنو را تعمیر کنیم؟

معمولا پایه چراغ رنو را ا ز جنس پلاستیک می سازند. الیاف بندی پلاستیک های به کار رفته در ساخت پایه چاغ رنو، بگونه ای است که در صورت ترک برداشتن و یا صمه دیدن به راحتی می توان محل شکستگی را به کمک الکترود مخصوص جوش پلاستیک و اعمال هوای گرم با سشوار جوش پلاستیک برند پرولکترو ترمیم کرد.

روش ترمیم پایه چراغ رنو

برای ترمیم پایه چراغ رنو، باید از روش استاندارد و اصولی جوش پلاستیک استفاده کرد. البته هنوز هستند همکارانی که برای ترمیم پایه چراغ رنو از روش قدیمی استفاده کرده و به توری، میخ و یا قطعات فلزی بسنده می کند. غافل از اینکه به دلیل تفاوت در جنس و ماهیت آنها با پایه چراغ رنو، این جوش ها موقت بوده و به سرعت جدا می شوند.

 

آرکا صنعت تیوان تنها ناینده رسمی برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد. برای مشاهده محصولات ما از فروشگاه اینترنتی آرکا صنعت تیوان دیدن نمایید.

جوشکاری پایه چراغ رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top