Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جوش پلاستیک توری زیر برف پاک کن رنو

توری زیر برف پاک کن چیست؟

پیشتر در رابطه با " کاربرد پلاستیک در خودرو " صحبت کردیم. یکی از قطعات خودرو که از جنس پلاستیک ساخته شده است، توری زیر برف پاک کن می باشد. در این نمونه کار توری زیر برف پاک کن رنو که توسط سشوار جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو تعمیر شده، مشاهده می کنید. توری زیر برف پاک کن علاوه بر اینکه بر روی ظاهر خودرو تاثیری بشدت مثبت داشته و ظاهر خودرو را تغییر می دهد، کاربرد بسیار مهم تری دارد. در قسمت زیرین برف پاک کن محفظه ای قرار دارد که ممکن است با کوچک ترین وزش بادی، این محفظه پر شود از مواد زائد مانند خاک و خاشاک، که در اینصورت پاک کردن این محفظه از این مواد کار چندان آسانی نیست. برای جلوگیری از تجمع این مواد زائد، از سینی زیر برف پاک کن و یا توری زیر برف پاک کن استفاده می شود.

توری زیر برف پاک کن رنو چطور نصب می شود؟

از آنجا که دندانه های توری زیر برف پاک کن رنو از جنس سرب خشک است، برای نصب آن باید دقت داشت که فشار زیادی به آن وارد نشود چرا که در صورت اعمال فشار بیش از اندازه ممکن است دچار صدمه و شکستگی گردد. در صورتیکه توری برف پاک کن رنو دچار شکستگی شود به راحتی می توان آن را با کمک سشوار های جوشکاری برند پرولکترو و الکترود های مخصوص، تعمیر کرد.

چطور توری زیر برف کن رنو را تعمیر کنیم؟

برای تعمیر توری زیر برف پاک کن رنو، ابتدا باید آن را از خودرو جدا کنیم. برای تعمیر سینی زیر برف پاک کن رنو باید ابتدا هر دو برف پاک کن را جدا کرده، درب کاپوت را باز کنید و توری زیر برف پاک کن رنو را جدا می کنیم. پس از آن با کمک سشوار های جوشکاری برند پرولکترو، حرارت مناسب (700 تا 720 درجه سانتی گراد ) را به الکترود که در تماس مستقیم با توری زیر برف پاک کن قرار گرفته است، اعمال می کنیم تا پیوند مولکولی بین آنها برقرار شده و بهم جوش بخورند.

 

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده سشوارهای جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو شرکت ترکیه در ایران می باشد. تنها راه قانونی تهیه سشوار ها، از طریق این شرکت می باشد.

 

جوش پلاستیک توری زیر برف پاک کن رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top