Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه چراغ نیسان

پایه چراغ خودرو

چراغ خودرو در اتومبیل ها نقش اساسی و بسیار مهمی را برعهده دارد. درصورتی که چراغ خودرو در اثر ضربه دچار صدمه و یا شکستگی گردد، بهتر است در اسرع وقت این نقص برطرف گردد. چراغ خودرو به کمک پایه نگهدارنده که با نام پایه چراغ خودرو نیز شناخته می گردد، در جای خود ثابت شده است. در این نمونه کار تعمیر پایه چراغ خودرو نیسان را مشاهده می نمایید.

تعمیر پایه چراغ نیسان

پایه چراغ خودرو نیسان از جنس پلاستیک می باشد در نتیجه برای تعمیر و رفع آسیب دیدگی ها، باید از الکترود و تجهیزات مخصوص جوشکاری پلاستیک استفاده نمود. لیست این تجهیزات را در بخش " تجهیزات جوشکاری پلاستیک " مشاهده کنید. برای تعمیر پایه چراغ نیسان ابتدا باید تشخیص دههیم پلاستیک بکار رفته از چه کدی است. سپس الکترود مناسب آن قطعه پلاستیک را با کمک راهنمایی های آرکا صنعت تیوان انتخاب کرده و با اعمال درجه حرارت مناسب الکترود را برای ایجاد پیوند مولکولی با پایه چراغ نیسان آماده می کنیم.

چرا پیوند مولکولی برای تعمیر پایه چراغ نیسان لازم است؟

از این رو از واژه پیوند مولکولی استفاده می کنیم، چون مقصود ما تنها آب کردن قطعه پلاستیک و چسباندن دو قطعه نیست، بلکه باید مولکول های الکترود و پایه چراغ نیسان، تغییر شکل داده و با هم کاملا ترکیب شوند نه اینکه صرفا در کنار هم قرار گرفته و خنک  شوند.

مرحله بعد از جوش، در تعمیر پایه چراغ نیسان چیست؟

بعد از تعمیر پایه چراغ نیسان خنک کاری، سنباده کشی اولیه و در پایان سنباده کشی نهایی را انجام می دهیم. درصورتیکه پایه چراغ نیسان نیاز به رنگ کردن مجدد داشت، مراحل متبط با رنگ کردن را انجام می دهیم و تمام.

از تعمیر پایه چراغ نیسان به همین راحتی لذت ببرید.

بد نیست مقاله " انواع سنباده جوشکاری " را مطالعه نمایید.

 

برای ارتباط با بخش فنی شرکت آرکا صنعت تیوان با شماره 09199394775 در ارتباط باشید.

جوشکاری پلاستیک چراغ نیسان
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top