Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه سپر فولکس واگن

فولکس واگن

فولْکْس‌واگِن (Volkswagen) یک شرکت خودروساز آلمانی است که دفتر مرکزی آن در وولفسبرگ در کشور آلمان قرار دارد. واژه آلمانی Volk به‌ معنی "مردم" می باشد. با این تفسیر معنی کامل فولکس واگن/ولکس واگن "خودروی مردم".

با این دید درباره فولکس واگن، در ادامه به بررسی تعمیر پایه سپر فلکس واگن می پردازیم.

اهمیت سپر خودرو

بخشی از بدنه خودرو در قسمت جلو و پشت آن، با سپر پوشیده شده است. نقش اساسی سپر در خودرو، ایجاد ایمنی و جذب ضربه ی وارد شده به خودرو می باشد. در گذشته سپر خودرو ها از جنس فلز بودند این سپر ها علارغم استحکام بالایی که داشتند، وزن زیاد آنها جزء نکات منفی به حساب می آمد. در طی زمان از پلاستیک در ساخت سپر ها استفاده شد. سپر فولکس واگن نیز از این قائده مستثنا نیست. برای اطلاعات بیشتر در زمینه کاربرد پلاستیک مقاله " نقش پلاستیک در خودروسازی و انواع آن " را مطالعه نمایید. در تصویر روبرو پایه سپر فولکس واگن دچار آسیب شده است. با کمک سشوار جوش پلاستیک والکترود مخصوص به تعمیر پایه سپر ولکس واگن می پردازیم.

جوش پلاستیک پایه سپر فولکس واگن

قبل از توضیح درباره نحوه ی تعمیر پایه سپر فولکس واگن، باید توجه داشت ممکن است در ساخت قطعه پلاستیک مورد نظر، از الیاف جهت استحکام بخشیدن استفاده شود، تشخیص این که از چه الکترودی برای جوشکاری پلاستیک استفاده می شود، نیاز به دانش و تخصص دارد. برای اینکه اطلاعات مختصری در این زمینه کسب کنید، مقاله آرکا صنعت تیوان با عنوان " همه چیز درباره کد پلاستیک " را مطالعه نمایید. برای تعمیر پایه سپر فولکس واگن، نیز طبق معمول باید این نکته را در نظر داشت.

با خرید محصولات جوشکاری پلاستیک از شرکت آرکا صنعت تیوان، علاوه بر کسب نمایندگی، در کلاس های تخصصی آموزش متدهای مدرن جوشکاری پلاستیک، شناخت انواع پلاستیک و کاربرد های آن، و معرفی انواع تجهیزات جوشکاری پلاستیک بصورت رایگان شرکت نمایید.

برای ارتباط با واحد فنی شرکت آرکا صنعت تیوان با شماره 09199394775 در ارتباط باشید.

پایه سپر ولکس واگن
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top