پایه شلگیر خودرو

تعمیر پایه شلگیر خودرو بنز

جوشکاری پلاستیک توسط الکترود جوش پلاستیک و سشوار جوشکاری برند پرولکترو انجام می گیرد.

همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید، پایه شلگیر خودرو بنز در اثر حادثه و وارد شدن ضربه دچار آسیب شده است. در چنین شرایطی می توان به راحتی از تکنیک جوشکاری پلاستیک به کمک هوای گرم برای تعمیر شلگیر خودرو استفاده کرد.

برای تعمیر شلگیر با تکنیک هوای گرم به الکترود و سشوار جوشکاری پلاستیک نیاز است. همانطورکه مشاهده می نمایید از گیره ی مخصوص جهت ثابت نگهداشتن قطعه استفاده شده است. در موارد دیگر از این گیره بعنوان پایه نگهدارنده نیز استفاده می گردد.

 از بین روش های متفاوتی که برای اتصال و تعمیر پایه شلگیر خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از الکترود و سشوار مخصوص جوشکاری پلاستیک، بهترین روش پیشنهادی متخصصان این حوزه میباشد. همانطور که پیشتر در مقاله " جوش پلاستیک مدرن و استاندارد با پرولکترو " مطالعه کردیم، برخلاف استفاده از روش سنتی اتصال دو قطعه پلاستیک، برای تعمیر پایه شلگیر خودرو از روش مدرن جوشکاری پلاستیک استفاده می شود.

تجهیزات لازم برای تعمیر پایه شلگیر خودرو

برای تعمیر پایه شلگیر خودرو به روش مذکور تجهیزات ذیل مورد نیاز است :

  • الکترود مخصوص جوشکاری پلاستیک
  • سشوار جوشکاری پلاستیک
  • گیره نگهدارنده
  • پایه نگهدارنده دستگاه

برای تهیه محصولات بالا می توان از طریق وب سایت شرکت آرکا صنعت تیوان و قسمت فروشگاه محصولات به آدرس اینترنتی https://arkasanattivan.com مراجعه نمایید.

توجه فرمایید شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی برند پرولکترو ترکیه در ایران می باشد و هرگونه کپی برداری از لوگو و اسم این شرکت پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

پایه شل گیر خودرو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top