بدنه چراغ رنو

تعمیر بدنه چراغ رنو

در تصویر وربرو میبینیم که بدنه چراغ رنو دچار شکستگی و آسیب شده و این شکستگی سبب می شود آب به درون چراغ نفوذ کند. نفوذ آب به درون چراغ علاوه بر بوجود آمدن نقص فنی، می تواند سبب کدر شدن چراغ خودرو نیز گردد در این صورت باید از کیت رفع ماتی پروتکتپرو جهت رفع ماتی چراغ خودرو استفاده کنیم. برای تعمیر بدنه چراغ رنو، بایددر باره کدهای پلاستیک اطلاعاتی داشته باشیم. با فرض اینکه در این مورد اطلاعات کافی داریم، الکترود مخصوص با الیاف بندی مناسب و مطابق با بدنه چراغ رنو را انتخاب کرده و اقدام به تعمیر بدنه چراغ رنو می نماییم.

کدام روش جوشکاری پلاستیک برای تعمیر بدنه چراغ رنو مناسب می باشد؟

با توجه به مطالبی که عنوان شد ممکن است این سوال در ذهن مخاطب بوجود آید که چطور می توان از تکنیک های جوشکاری پلاستیک برای تعمیر بدنه چراغ رنو استفاده کرد؟ مطمئنا روش های قدیمی مانند استفاده از قطعات فلزی مثل توری، پیچ، میخ و یا هر قطعه فلزی دیگری برای جوش دادن پلاستیک مناسب نیست چرا که این روش تنها نوعی اتصال موقت به حساب می آید و در اثر جابجایی خودرو و ضربه های بعدی از همان محل مجددا دچار شکستگی خواهد شد. علاوه بر این، روش های سنتی، نسبت به روش جدید جوشکاری پلاستیک، 80 درصد احتمال آسییب بیشتری به جوشکار را در پی دارد. روش نوین برای تعمیر بدنه چراغ رنو با استفاده از سشوار جوش پلاستیک و الکترود های مخصوص به این کار انجام می گیرد. 

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی شرکت پرولکترو ترکیه در ایران می باشد در نتیجه تنها درگاه مطمئن برای خرید محصولات برند پرولکترو ترکیه از طریق شرکت آرکا صنعت تیوان می باشد.

بدنه چراغ رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top