باک خودرو فیات

تعمیر باک خودرو فیات

قبل از اینکه درباره تعمیر باک خودرو فیات صحبت کنیم، بهتر است مقاله " نقش پلاستیک در خودرو سازی و انواع آن " درباره کاربردهای پلاستیک در صنعت خودروسازی را مطالعه نمایید. با استناد به این نکته که در بسیاری از موارد به جهت سبک سازی خودرو و نیز استقامتی که پلاستیک در برابر مواد سوختی دارد، از پلاستیک در ساخت باک خودرو استفاده می گردد. باک خودرو فیات نیز از این قائده مستثنا نیست. در صورتی که باک خودرو فیات در اثر ضربه دچار آسیب دیدگی گردد، برای تعمیر باک خودرو فیات از روش جوشکاری پلاستیک با کمک هوای گرم استفاده می گردد.

مشخصات فنی خودرو فیات

در این قسمت به بررسی اجمالی خودرو فیات می پردازیم. این خودرو برای تامین نیرو محرکه خود از یک موتور چهار سیلندر ۱.۴ لیتری با قدرت ۱۰۵ اسب بخار استفاده می کند. گشتاور موتور در خودرو فیات ۱۳۰ نیوتن متر می باشد. وزن خودرو فیات نزدیک به 1 تن می باشد. حداکثر سرعت ین خودرو ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. خودرو فیات شتاب صفر تا صد خود را تقریبا در ۱۰.۵ ثانیه پر می کند بعنوان نکته تکمیلی می توان گفت میانگین مصرف سوخت خودرو فیات تقریبا ۵.۸ لیتر در هر صد کیلومتر است.

استفاده از متد جوشکاری پلاستیک برای تعمیر باک خودرو فیات

در روش جوشکاری پلاستیک با استفاده از هوای داغ، علاوه بر مجهز بودن به دستگاه های مخدرن و مناسب ابن کار باید مهارت های لازم را نیز در این زمینه کسب کرد. شرکت آرکا صنعت تیوان مفتخر است با ارائه مدرک بین المللی و رسمی گامی موثر در جهت پرورش نیروی متخصص در زمینه جوشکاری پلاستیک بردارد.

در ذیل لیستی از لوازمی که برای تعمیر باک خودرو فیات مورد نیاز است تدوین شده است :

  • سشوار جوشکاری پلاستیک
  • الکترود جوشکاری پلاستیک
  • گیره نگهدارنده
  • پایه نگهدارنده
  • تجهیزات ایمنی
  • میز کار مناسب

باک خودرو فیات
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top