Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

جلو پنجره فولکس واگن

کاربرد جلو پنجره ولکس واگن چیست؟

جلو پنجره ولکس واگن در بین لوازم یدکی اهمیت بالایی را به خود اختصاص داده است. ممکن است درباره جلو پنجره ولکس واگن اطلاعات زیادی نداشته باشید چراکه آنگونه که باید به آن پرداخته نشده است. در این قسمت از سری نمونه کار های آرکا صنعت تیوان  به تعمیر جلو پنجره ولکس واگن پرداخته ایم. اما پیش از آنکه روش نوین جوشکاری پلاستیک برای تعمیر جلو پنجره ولکس واگن را توضیح دهیم بهتر است اطلاعاتی مختصر درباره جلو پنجره ولکس واگن داشته باشیم.

جلو پنجره خودرو که با نام دیگر Front Grille نیز در بازار شناخت شده است، بسته به نوع و مدل خودرو طرح ها و اشکال متفاوتی از جلو پنجره خودرو وجود دارد. برای مثال جلو پنجره ولکس واگن نیز در مدل های مختلف، متفاوت می باشد. جایگاه نصب جلو پنجره ولکس واگن دقیقا در قسمت جلویی خودرو می باشد. همانطور که گفته شد جلو پنجره در خوردو های مختلف، از نظر اندازه، شکل ظاهری و همچنین مواد اولیه بکار رفته در آن متفاوت می باشد اما بطور کلی قسمت مشبک موجود در جلو خودرو که معمولا مستطیل شکل و کشیده است معمولا از جنس فلز و یا پلاستیک مقاوم ساخته می شود.

آیا وجود جلو پنجره ولکس واگن ضروری است؟

بله ! وظیفه اصلی جلو پنجره ولکس واگن هدایت هوا به داخل رادیاتور و تعدیل هوای داخلی در صورت بالا رفتن حرارت در رادیاتور می باشد. با توجه به نکته مطرح شده، میتوان به اهمیت بالای جلو پنجره ولکس واگن پی برد. بهتر است در صورت صدمه دیدن این قطعه سریعا در صدد رفع مشکل برآییم. اما به این نکته توجه کنید که لزوما نیازی به تعویض قطعه نیست. به لطف پیشرفت هایی که اخیرا در زمینه تعمیر خودرو رخ داده است، با جوشکاری پلاستیک می توان به راحتی پلاستیک های دسته ترموپلاست را ترمیم و تعمیر کرد. اما نه با استفاده از روش های سنتی. بلکه با بهره گیری از روش نوین جوشکاری پلاستیک باید جلو پنجره ولکس واگن را تعمیر کرد.

پیشنهاد میکنیم تعمیر جلو پنجره بنز و تعمیر جلو پنجره کیا را هم مشاهده کنید.

نمونه کار جلو پنجره ولکس واگن
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top