Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه مه شکن فیات

تعمیر پایه چراغ مه شکن فیات

در این سری از نمونه کار های آرکا صنعت تیوان به تعمیر پایه مه شکن فیات می پردازیم. اما قبل از اینکه درباره تعمیر پایه مه شکن فیات صحبت کنیم بهتر است این سوال مطرح شود که چراغ مه شکن فیات چیست؟ همانطور که از نام چراغ مه شکن فیات پیداست، چراغی است که در هنگام مه‌آلودبودن هوا یا هنگام بارش برف و باران سنگین، دود، طوفان شن یا سایر شرایط کم‌نور محیط هنگام رانندگی مورداستفاده رانندگان قرار می‌گیرد. البته استفاده از چراغ مه شکن باید ها و نباید هایی دارد و تنها باید در شرایط ذکر شده از آن استفاده کرد به عبارت دیگر زمانی از این چراغ استفاده می شود که دید شما کمتر از 100 متر باشد. بنابراین تعمیر پایه مه شکن مخصوصا در فصولی کهه احتمال بارندگی و مه بیشتر است از اهمیت بالایی برخوردار است.

برخلاف چراغ‌های معمولی که نور گسترده با زاویه تابش کم ساطع می‌کنند تا سطح بیشتری از جاده را روشن کنند، چراغ مه‌شکن اما با تابش نور بصورت میله‌ای و با زاویه تابش بیشتر منجر به افزایش دید راننده در فواصل محدود می‌شود. چراغ مه‌شکن فیات زاویه تابش بیشتری نسبت به چراغ معمولی دارد و پایین‌تر از آن نصب می‌شود؛ به همین دلیل نور این چراغ توسط ذرات گردوغبار یا قطرات آب منعکس نشده و به بهبود و گسترش دید راننده کمک شایانی می‌کند. با توجه به این مطلب، با آرکا صنعت تیوان همراه باشید تا در ادامه روش اصولی تعمیر پایه مه شکن فیات را به تفصیل توضیح دهیم.

تعمیر پایه مه شکن فیات چطور انجام میگیرد؟

برای تعمیر پایه مه شکن فیات ابتدا سشوار جوش پلاستیک پرولکترو را به مدت 5 الی 10 دقیقه به برق زده، روشن میکنیم و صبر کرده تا درجه حرارت هوای خروجی از دستگاه به 700 تا 720 درجه سانتی گراد برسد. مرحله بعدی برای تعمیر پایه مه شکن این است که الکترود مناسب را با زاویه درست _ الکترود باید با زاویه 90 درجه و عمود بر قطعه قرار گیرد _ در تماس مستقیم با سطح قرار دهیم. توجه کنید سطح باید عاری از هرگونه آلودگی، رنگ و یا چربی باشد بنابراین توصیه میشود قبل از شروع فرایند جوشکاری پلاستیک، سطح را کاملا تمیز نمایید.

پس از اتمام جوشکاری، مرحله ی خنک کاری و پس از آن، سنباده کشی انجام می شود. مرحله سنباده کشی در تعمیر پایه مه شکن فیات تاثیر بسیار مهمی در ظرافت و زیبایی کار دارد. این مرحله خود شامل چند مرحله سنباده کشی می باشد. سنباده ها درجه سختی متفاوتی داردن. برای آشنای دقیق با مراحل جوش پلاستیک، " جوش پلاستیک مدرن و استاندارد " را مطالعه نموده و جهت آشنایی بیشر با انواع سنباده ها و کاربرد هرکدارم " انواع سنباده جوشکاری پلاستیک " را نگاه کنید.

برای تماس با واحد فنی شرکت آرکا صنعت تیوان، با شماره های ما در ارتباط باشید :

09199394775

02191070190

تعمیر پایه مه شکن فیات
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top