Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

تعمیر چراغ BMW

تعمیر چراغ BMW

تعمیر چراغ BMW از نمونه کار های تعمیر شده توسط سشوار و تجهیزات برند پرولکترو می باشد که در این قسمت به آن می پردازیم. سیستم تامین روشنایی BMW از مجموعه‌ ای چراغ‌های جلو، عقب و سقف ماشین تشکیل می شود. هر کدام از این چراغ‌ها وظیفه مشخصی دارند و به افزایش میدان دید راننده کمک می‌کنند علاوه بر این، در شب به رانندگان دیگر نیز هشدار می دهد تا از حضور شما آگاه شوند. به‌طور کلی سیستم روشنایی ماشین متشکل شده است از دو بخش. چراغ‌های داخل کابین و چراغ‌های روی بدنه. چراغ‌های نصب شده بر روی بدنه، شامل چراغ‌های بزرگ جلو، چراغ‌های کوچک جلو، مه‌شکن‌، چراغ‌های پلاک خودرو، چراغ‌های ترمز، چراغ‌های دنده عقب، عقب خودرو، چراغ‌های راهنما، چراغ‌های جانبی و چراغ‌های خطر می باشند. در صورت صدمه دیدن هرکدام از چراغ ها، باید سریعا برای تعمیر آن اقدام کرد. چرا که ایمنی خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد.

پیشنهاد می شود نمونه کار تعمیر چراغ بنز را نیز در نمونه کار های آرکا صنعت تیوان مشاهده نمایید.

روش های متفاوت برای تعمیر چراغ BMW

برای تعمیر چراغ BMW دو روش وجود دارد : روش اول، روش سنتی می باشد که در آن برای اتصال و ترمیم پلاستیک، از توری، میخ و یا یک قطعه فلزی استفاده میشود. بدلیل تفاوت در جنس توری فلزی و چراغ BMW که پلاستیک می باشد، این روش اصولی نبوده و موقت میباشد چرا که اتصال در اثر جابجایی خودرو و یا ضربه کوچک مجددا جدا خواهد شد. این روش به هیچ عنوان اصولی نبوده و پیشنهاد نمی شود.

روش اصولی تعمیر چراغ BMW

روش بعدی که اصولی می باشد و پیشنهاد می شود حتما از این روش استفاده شود، جوش پلاستیک استاندارد می باشد که به کمک سشوار جوش پلاستیک پرولکترو و الکترود هایی استفاده می شود که مخصوص به همین کار ساخته شده اند. این الکترود ها الیاف بندی خاصی دارند که با توجه به جنس پلاستیک های متفاوت و در رنگ های متناسب و مورد نیاز ساخته می شوند. کافیست الکترود مناسب را برای تعمیر چراغ BMW انتخاب کرده و شروع به جوشکاری پلاستیک کنیم.

همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می شود، تعمیر چراغ BMW نشان داده شده است. برای اینکار دمای 700 الی 720 درجه سانتی گراد نیاز می باشد تا جوش پلاستیک به درستی انجام شود.

تعمیر چراغ BMW
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top