Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

سایبان آئودی

سایبان آئودی چیست؟

در این نمونه کار، از سری نمونه کار های آرکا صنعت تیوان، به تعمیر سایبان آئودی میپردازیم. سایبان آئودی در واقع همان پرده آفتابگیر شیشه جلو خودرو میباشد که کاربرد های فراوانی دارد برای مثال هنگام پارک خودرو، برای حفاظت از شما در برابر نور و گرمای شدی آفتاب کاربرد زیادی دارد. سایبان آئودی همینطور به شما کمک میکند از داشبورد و داخل خودروی آئودی خود محافظت کنید و از تاثیرات مخرب نور مستقیم آفتاب و افزایش دمای داخل خودرو جلوگیری کنید. با استفاده از سایبان آئودی، می‌توانید داخل خودرو را خنک و مطبوع نگه داشته و از نیاز به استفاده از سیستم تهویه خودرو در حالت پارک ندارید. همچنین، حفاظت از داشبورد خودرو در برابر اشعه مستقیم آفتاب، باعث کاهش خرابی و پوسیدگی قطعات داخلی می‌شود و طول عمر داشبورد را افزایش می‌دهد.

تعمیر سایبان آئودی 

گاهی ممکن است سایبان آئودی صدمه دیده و یا شکسته شود. قطعات خودرو های وارداتی مانند آئودی ممکن است کمی گران بوده و یا در بازار فراوانی کمی داشته باشد. بنابراین بهترین راه در این مواقع، تعمیر سایبان آئودی بجای خرید سایبان جدید می باشد. اگر مقالات آرکا صنعت تیوان را مطالعه کرده باشید، میدانید در بحث " ویژگی پلاستیک و انواع آن " درباره قابل بازیافت بودن پلاستیک های ترموپلاست صحبت کردیم. اما تنها دانستم این موضوع کافی نیست برای تعمیر سایبان آئودی باید بدانیم سایبان چه کد پلاستیکی دارد تا بتوانیم الکترود جوش مناسب را انتخاب کرده تا جوش محکمی داشته باشیم.

تشخیص کد پلاستیک برای تعمیر سایبان آئودی

برای تشخیص کد های پلاستیک روش های متنوعی وجود دارد که در کلاس های حضوری آرکا صنعت تیوان با جزئیات کامل آموزش داده خواهد شد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره واحد فنی 02191070190 و یا 09199394775 در تماس باشید.

تعمیر سایبان آئودی
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top