Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

پایه چراغ رنو 4

پایه چراغ رنو چه کاربردی دارد؟

در این قسمت از سری نمونه کارهای تعمیر شده توسط سشوار صنعتی پرولکترو، تعمیر پایه چراغ رنو را بررسی خواهیم کرد. همانطور که میدانید، چراغ خودرو و یا به طور اختصاصی بهتر است بگوییم چراغ رنو در دسته قطعات بسیار حیاتی در خودرو به حساب می آیند. چراغ رنو وظیفه تامین دید راننده و همچنین روشنایی را دارد. این امر از یک سو سبب حفظ ایمنی خودرو و سرنشینان خواهد شد و از سوی دیگر، در شب بعنوان اخطاری برای سایر رانندگان در نظر گرفته می شود که از حضور شما خبر می دهد. چراغ خودرو به کمک قطعه ای که " پایه چراغ رنو " نامیده می شود، در جای خود ثابت می گردد. در صورتیکه پایه چراغ رنو آسیب ببیند، چراغ در محل خود فیکس نخواهد شد. بنابر این باید نسبت به تعمیر پایه چراغ خودرو حساس بود.

آیا تعمیر پایه چراغ رنو امکانپذیر می باشد؟

اگر برای شما هم سوال شده که آیا تعمیر پایه چراغ رنو امکانپذیر می باشد یا خیر، با آرکا صنعت تیوان تا انتها همراه باشید.

بله !!!

تمام پلاستیک های دسته ترمولاست، قابل بازیابی و تعمیر می باشند و پایه چراغ رنو نیز در دسته پلاستیک های ترموپلاست می باشد. اما برای اینکار باید روش مناسب را برگزید. روش های مختلفی برای تعمیر پایه چراغ رنو وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به روش جوش پلاستیک سنتی و جوش پلاستیک مدرن اشاره کرد.

تعمیر پایه چراغ رنو به روش سنتی

همانطور که از نام این روش مشخص می باشد، تقریبا منسوخ شده است. در روش سنتی جوش پلاستیک، برای تعمیر چراغ رنو ، آنرا به کمک حرارت با درجه پایین گرم کرده و قطعه ای فلزی مانند میخ و یا توری را با فشار بر روی آن قرار می دهند فشار وارده باعث می شود چراغ رنو به قطعه فلزی بچسبد. البته این روش کاملا موقتی است و پس از مدت کوتاهی مجددا از همان ناحیه دچار شکستگی می گردد.

تعمیر پایه سر رنو به روش مدرن

به منظور تعمیر چراغ رنو، در این روش که به آن جوش دائم پلاستیک نیز گفته می شود، بجای استفاده از قطعه فلزی، از الکترود های جوش پلاستیک با کد پلاستیک یکسان با چراغ رنو استفاده می شود. در این روش حرارت با درجه بالا اعمال می شود که سبب شسکته شدن پیوند مولکولی شده و با مرحله خنک کاری مجددا پیوند برقرار شده و تعمیر چراغ رنو به همین راحتی انجام می گیرد.

برای دیدن سایر نمونه کارها : 

تعمیر پایه سپر رنو
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top