Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > نمونه کارها > نمونه کار

تعمیر پایه سپر BMW

سپر خودرو BMW چیست؟

همانطور که از نام سپر BMW مشخص است، سپر BMW نوعی محافظ برای خودرو محسوب می‌شود، درواقع سپر خودرو وظیفه حفاظت از خود خودرو و سرنشینان را برعهده دارد. سپر خودرو BMW برای جوگیری از انتقال ضربات به اجزای مهم داخلی طراحی شده است در هر خودرو یک سپر در عقب و یکی در جلوی آن تعبیه شده است که وظیفه محافظت از آن را در این دو قسمت بر عهده دارد.

آسیب دیدن سپر BMW

در تصویر روبرو، سپر خودرو BMW دچار آسیب شده و استادکار مشغول تعمیر این قطعه می باشد. در روند تعمیر این قطعه از سشوار مخصوص جوش پلاستیک و الکترود های مناسب استفاده می گردد. این الکترود ها در الیاف بندی های متفاوت و کد های مختلف وجود دارند. با توجه به جنس قطعه ای که قصد تعمیر آن را داریم، الکترود مخصوص و متناسب را انتخاب می نماییم. برای تشخیص دقیق جنس قطعه کار مورد نظر، مقاله " همه چیز درباره کد پلاستیک " را مطالعه نمایید. به کمک این روش ها ابتدا جنس سپر خودرو BMW را تشخیص میدهیم.

تعمیر سپر BMW

برای تعمیر سپر BMW باید ابتدا سشوار جوش پلاستیک را به مدت 5 الی 6 دقیقه به برق زده و منتظر می مانیم تا دستگاه به درجه حرارت 700 درجه سانتی گراد برسد. بعد از آن، سر نازل را به قطعه نزدیک کرده و الکترود را بصورت عمود بر قطعه قرار میدهیم. حرارت بالای سشوار جوش پلاستیک باعث از هم پاشیدن پیوند مولکول های سپر BMW و الکترود شده و این دو قطعه بهم متصل می گردند. با سرد کردن سریع قطعات، این پیوند مولکولی دوباره  شکل میگیرد و باعت ترمیم قطعه خواهد شد.

 

شرکت آرکا صنعت تیوان تنها وارد کننده سشوار های جوش پلاستیک از برند پرولکترو ترکیه می باشد. برای خرید لوازم جانبی، با بخش فنی ما در ارتباط باشید و یا به وب سایت رسمی شرکت آرکا صنعت تیوان مراجعه نمایید.

تعمیر پایه سپر BMW
AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top