Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > اخبار > خبر
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش محصولات برند پرولکترو

خدمات پس از فروش که با نام پشتیبانی پس از فروش هم شناخته شده است، سود و درآمدی برای برند و شرکت به همراه نداشته و تنها در راستای مقوله "مشتری – مداری" صورت می پذیرد. در حالت کلی می توان خدمات پس از فروش را اینگونه تعریف کرد :

"خدمات پس از فروش مجموعه آموزش‌ها، اقدامات، خدمات، ضمانت نامه ها و راهنمایی‌ هایی است که یک برند به مشتریان خود اعطا می‌کند."

در شرکت آرکا صنعت تیوان حفظ رضایت مشتریان از اهداف برجسته ما می باشد. در جهت تحقق این مهم، تدابیری اندیشیده شده است که خدمات پس از فروش یکی از سیاست های ما می باشد.

با خرید سشوار های برند پرولکترو، از خدمات پس از فروش شرکت آرکا صنعت تیوان بهره مند می شوید. ارائه خدمات پس از فروش، وجه تمایز بین شرکت آرکا صنعت تیوان با شرکت های مشابه می باشد.

خدمات پس از فروش آرکا صنعت تیوان شامل چه مواردی می باشد؟

برگزاری کلاس های آموزشی

بلافاصله پس از خرید سشوار جوشکاری پلاستیک برند پرولکترو به صورت رایگان در کلاس های آموزشی جوشکاری پلاستیک شرکت خواهید کرد.

امکان برگذاری کلاس های آموزشی جوش پلاستیک، برای هموطنانی که در سایر استان ها ساکن هستند، بصورت آنلاین فراهم شده است. بنابراین چنانچه موقعیت شرکت در کلاس های حضوری برای شما فراهم نمی باشد، می توانید در کلاس های مجازی ما شرکت نمایید.

کلاس های آموزشی شامل دو قسمت تئوری و عملی می باشد.

در کلاس های تئوری هرآنچه در رابطه با پلاستیک، کدهای پلاستیک، نحوه جوش کاری پلاستیک ها، تفاوت جوشکاری قدیمی و سنتی با جوشکاری استاندارد و مدرن و هر دانشی که ممکن است در حرفه جوشکاری پلاستیک مورد نیاز باشد آموزش داده خواهد شد.

گارانتی محصولات

سشوار های جوش پلاستیک پرولکترو از گارانتی 18 ماهه برخوردار هستند.

دستگاه جایگزین

با توجه به نیاز روز افزون جوشکاران پلاستیک به استفاده از دستگاه های دوخت پلاستیک/ دستگاه های جوش پلاستیک پرولکترو و حجم بالای مراجعین، در صورت خراب شدن دستگاه، بعد از ارسال دستگاه برای تعمیر، بلافاصله آرکا صنعت تیوان دستگاه جایگزینی به صورت امانت برای شما ارسال خواهد کرد تا در مدت زمانی که دستگاه شما برای تعمیر در دسترس نیست، همچنان به قوت سابق، بتوانید پاسخگوی مشتریان باشید.

در این صورت کسب و کار شما با مشکل مواجه نخواهد شد و نیاز نیست در صورت خرابی دستگاه خدمات دهی تعلیق گردد.

پشتیبانی فنی مادام العمر

پس از خرید دستگاه جوش پلاستیک و حتی پس از این که کلاس های آموزشی برگزار گردید، همچنان تا زمانی که سوالی در رابطه با عملکرد دستگاه، کد های پلاستیک و یا هر سوال فنی دیگر داشتید، کارشناسان واحد فنی شرکت آرکا صنعت تیوان بصورت رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند.

 

برای اطلاعات بیشتر با شماره های واحد فنی ما در ارتباط باشید : 09199394775 - 092191070190

AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top