Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > ویدیوها

BENZ - دیاق سینی فن خودرو

دیاق فن بنز چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه در رابطه با دیاق فن بنز صحبت کنیم باید، بدانیم فن بنز چیست و چه کاربردی دارد. مسلما از مهم‌ترین قسمت هایی که در خودروهای بنزینی با موتورهای احتراق داخلی وجود دارد، سیستم خنک کننده می باشد. موتورهای احتراق داخلی که در آن ها جرقه‌ و اشتعال اتفاق میفتد، حرارت و دمای بالایی را در پی دارد. در صورتیکه این حرارت کاهش پیدا نکند و ادامه داشته باشد، عملکرد موتور و فعالیتهای دیگر، همچنین سیستم‌های مجاور را تحت الشعاع قرار داده و در عملکرد آنها اختلال ایجاد میکند. این اختلال راندمان خودرو را پایین می‌آورد. بنابر این فن بنز که به نوعی سیستم خنک‌ کننده خودرو محسوب می گردد، وظیفه کاهش دمای خودرو را برعهده دارد و طی فرآیندی مشخص در مسیری کاملا حساب شده روند خنک‌کاری موتور و دیگر اجزای خودرو را تنظیم می‌کند. در ادامه به بررسی دیاق فن بنز می پردازیم.

جوش پلاستیک دیاق فن بنز

برای تعمیر قطعات خودرو که از جنس پلاستیک های ترموپلاست هستند، نمیتوان از توری فلزی استفاده کرد استفاده از توری فلزی برای انجام جوشکاری پلاستیک، سبب جوش ضعیف می شود و به راحتی مجددا از همان محل جدا می شود.

برای انجام جوشکاری پلاستیک استاندارد و مدرن همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید از سشوار صنعتی و تجهیزات جوش پلاستیک برند پرولکترو PROLEKTRO ساخت کشور ترکیه استفاده شده است.

آرکا صنعت تیوان تنها نماینده رسمی برند پرولکترو PROLEKTRO ترکیه در ایران می باشد.

AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top